Kawiarenka już otwarta!

17 lutego 2020

W niedzielę 16.02.2020 nastąpiło oficjalne otwarcie naszej salko-kawiarenki.

Na co dzień służy ona jako miejsce spotkań dla parafialnych grup duszpasterskich. Odbywają się w niej próby chóru, zbiórki ministrantów czy katechezy dla kandydatów do bierzmowania. W niedziele natomiast kawiarenka otwiera swe drzwi dla wszystkich, którzy chcą spędzić chwilę czasu przy smacznej kawie, herbacie i ciastku. Zapraszamy całe rodziny do korzystania z naszej kawiarenki. Otwarta ona będzie w każdą niedzielę podczas przedobiednich Mszy św.

Dodatkowo obok kawiarenki znajduje się toaleta, która przystosowana jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Można z niej korzystać w razie potrzeby w godzianch otwarcia kawiarenki.

Chcielibyśmy, aby salko-kawiarenka była miejscem dostępnym dla wszystkich parafian. Aby była miejscem integracji całej naszej parafii oraz dzielnicy. Dlatego czekamy na wszelkie propozycje i pomysły dotyczące organizacji spotkań czy wydarzeń, które mogłyby się w niej odbywać. Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie z księdzem Proboszczem.

Przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim parafianom za złożone na ten cel ofiary podczas niedzielnych Mszy świętych, w czasie wizyty duszpasterskiej oraz wpłaty na parafialne konto bankowe. Dziękujemy również z całego serca wszystkim anonimowym ofiarodawcom, którzy zasponsorowali do kawiarenki krzesła, stoliki, naczynia, sztućce, sprzęty kuchenne, zmywarkę, telewizor oraz obraz Pana Jezusa Miłosiernego.

Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze umieć ją stosować.

Johann Wolfgang Goethe

 


Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
115 0.069234848022461