Nowy rok szkolny

2 września 2019

Już dziś dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny i katechetyczny. Wszystkich uczniów wraz z rodzicami zapraszamy serdecznie w najbliższą niedzielę, 8 września na Mszę św. o godz. 11:00. Podczas tej Mszy św. bedziemy modlić się szczególnie w intencji wszystkich uczniów, prosząc o dary Ducha Świętego potrzebne w zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności. Poświęcimy także tornistry, zeszyty i przybory szkolne dzieciom przedszkolnym, oraz uczniom zerówek i klas 1.

Wiara pozwala nam pojąć, że istnieje coś niepojętego.

św. Anzelmz Canterbury