Nabożeństwo do św. Brata Alberta

10 listopada 2019

We wtorek, 12 listopada przypada 30. rocznica kanonizacji naszego patrona, św. Brata Alberta. Dokonał jej 12 listopada 1989 roku w Rzymie papież Jan Paweł II.

Z tej okazji zapraszamy serdecznie we wtorek na godzinę 18:00 na Mszę św. w intencji naszej parafii, a po niej na nabożeństwo do św. Brata Alberta.

Chcielibyśmy odtąd co tydzień we wtorek po wieczornej Mszy św. uczcić naszego patrona, zanosząc nasze intencje przez jego wstawiennictwo w specjalnym nabożeństwie.

Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu.

Łk 2,33-35

103 0.17637205123901