Plan kolęd 2019/2020

Wizyta duszpasterska

15 stycznia 2020

Dzień

Ulica

Godz. rozpoczęcia kolędy

27 grudnia (piątek)

Fundamentowa 1 ABCDE
Fundamentowa 2 ABCDE
Fundamentowa 3 ABCDE

17:00
17:00
17:00

28 grudnia (sobota)

Fundamentowa 4 ABCDE
Fundamentowa 5 ABCDE
Fundamentowa 8 oraz Fundamentowa 6 ABCDE

15:00
15:00
15:00

29 grudnia (niedziela)

Fundamentowa 15, 17, 7 ABC
Fundamentowa 12 AB i Osiedlowa 4
Osiedlowa 5-42 i Instalatorów

15:00
15:00
15:00

30 grudnia (poniedziałek)

Kolędy nie ma

---

31 grudnia (wtorek)

Kolędy nie ma

---

01 stycznia (środa)
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok

Kolędy nie ma

Msze św. o godz.:
9:30, 11:00, 13:00 i 18:00

02 stycznia (czwartek)

Bysewska 1-9
Borska 1, 2, 3, 4, 5
Borska 6, 7, 8, 9

17:00
17:00
17:00

03 stycznia (piątek)

Barkoczyńska i Będomińska
Brodnicka i Choczewska
Gostyńska

17:00
17:00
17:00

04 stycznia (sobota)

Swarzewska, Smęgorzyńska 3-10 i Sulęczyńska
Miechucińska i Smęgorzyńska 11-20
Mirachowska i Smęgorzyńska 21-38

15:00
15:00
15:00

05 stycznia (niedziela)

Sierakowicka i Dębogórska
Stokłosy
Zbąszyńska

15:00
15:00
15:00

06 stycznia (poniedziałek)

Azaliowa 1-31
Azaliowa 2, 4, 6, 8, 10, 33, 67, 69
Azaliowa 35-65

15:00
15:00
15:00

07 stycznia (wtorek)

Brata Alberta 3, 5, 6, 7 (bloki)
Brata Alberta 8-33 (domki)
Betoniarzy

17:00
17:00
17:00

08 stycznia (środa)

Egiertowska
Inżynierska
Montażystów

17:00
17:00
17:00

09 stycznia (czwartek)

Kartuska 459 AB
Kartuska 459 CD
Snycerzy

17:00
17:00
17:00

10 stycznia (piątek)

Transportowców
Matalowców
Czeremchowa i Macierzankowa

17:00
17:00
17:00

11 stycznia (sobota)

Porzeczkowa i Chabrowa
Kminkowa i Malinowa
Maciejkowa

15:00
15:00
15:00

12 stycznia (niedziela)

Cementowa
Rumiankowa
Rokitnikowa

15:00
15:00
15:00

13 stycznia (poniedziałek)

Lubczykowa 13, 14, 16-30
Lubczykowa 32-58
Lubczykowa 62-118

17:00
17:00
17:00

14 stycznia (wtorek)

Lubczykowa 60 AB
Szafranowa
Borówkowa i Poziomkowa

17:00
17:00
17:00

15 stycznia (środa)

Nagietkowa 1-24
Tymiankowa
Maszynowa i Nowatorów

17:00
17:00
17:00

16 stycznia (czwartek)

Irysowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, oraz bloki 10, 12, 14
Irysowa 15, 17, 21, 22, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43
Irysowa 18, 22, 28, 30, 32, 45, 47, 49, 51, 53

17:00
17:00
17:00

17 stycznia (piątek)

Storczykowa 1 i 3 (bloki)
Storczykowa 2, 4, 6 (bloki)
Storczykowa 5, 8, 10 (bloki)

17:00
17:00
17:00

18 stycznia (sobota)

Storczykowa 7 ABCDE i 22 AB
Storczykowa 12, 14, 16, 18 (bloki)
Storczykowa 24 ABCD

15:00
15:00
15:00

19 stycznia (niedziela)

Kartuska domki
Jaśminowy Stok 13 AB i bloki 14, 16
Jaśminowy Stok 6, 8, 10, 12, 15, 19, 21, 23, 25

15:00
15:00
15:00

20 stycznia (poniedziałek)

Jaśminowy Stok  59 ABC i 61 ABC
Jaśminowy Stok 65 AB
Jaśminowy Stok 67 AB

17:00
17:00
17:00

21 stycznia (wtorek)

Jaśminowy Stok 20-46 (domki)
Jaśminowy Stok 48-66 (domki)
Jaśminowy Stok 69-107 (domki)

17:00
17:00
17:00

22 stycznia (środa)

Różany Stok 1 i 6
Różany Stok 3 i 8
Różany Stok 5 i 7

17:00
17:00
17:00

23 stycznia (czwartek)

Różany Stok 10, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32
Kalinowa 6-40, 71, 77, 79, 81
Kalinowa 15-47 (koło szkoły)

17:00
17:00
17:00

24 stycznia (piątek)

Kalinowa 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69
Brata Alberta 81, 83, 85, 87 (nowe domy)

17:00
17:00

25 stycznia (sobota)

Leźnieńska i Ogródki Działkowe od ul. Inżynierskiej
Ogródki Działkowe przy Kalinowej
Kolęda dodatkowa

10:00
10:00
15:00

Jak przyjęliście naukę o Chrystusie Jezusie jako Panu, tak w Nim postępujcie: zapuśćcie w Niego korzenie i na Nim dalej się budujcie

List do Kolosan

 


Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
110 0.18680691719055