Święto Trzech Króli

Korony i jasełka

8 stycznia 2020

6 stycznia obchodziliśmy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli tzw. Święto Trzech Króli. Z tej okazji dzieci, które w tym roku przygotowują się do Pierwszej Komunii wraz z rodzicami a także wszyscy inni chętni przygotowali w domach piękne korony, które następnie przynieśli do kościoła na Mszę św. o godzinie 11:00. Zrobiliśmy sobie także pamiątkowe zdjęcie. Natomiast po tej Mszy św. mogliśmy obejrzeć jasełka w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 83.

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy własnoręcznie wykonali przepiękne królewskie nakrycia głowy. Mamy nadzieję, że wspólne rodzinne wykonywanie koron sprawiło Wam wiele radości i pozwoliło spędzić czas w rodzinnym gronie. Gratulujemy także aktorom, którzy wzięli udział w jasełkowym przedstawieniu.

Dziękujemy pani katechetce Mirosławie Wysockiej za zaangażowanie uczniów i trud włożony w przygotowanie jasełek, a jej mężowi, panu Markowi za wszelką pomoc w realizacji przedstawienia.

W naszej galerii możecie zobaczyć kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Jak przyjęliście naukę o Chrystusie Jezusie jako Panu, tak w Nim postępujcie: zapuśćcie w Niego korzenie i na Nim dalej się budujcie

List do Kolosan

110 0.19465804100037