Koncert kolęd

15 stycznia 2020

W niedzielę 12.01.2020 po wieczornej Mszy św. mieliśmy okazję wysłuchania koncertu kolęd w wykonaniu naszego parafialnego chóru pod dyrekcją pana Damiana Bykowskiego. Była to prawdziwa uczta dla ucha. Serdecznie dziękujemy panu Damianowi za zorganizowanie koncertu i przygotowanie chórzystów, a naszym artystom gratulujemy talentu i cudownego efektu ich pracy. Poniżej zamieszczamy linki do stron w serwisie Youtube, gdzie można posłuchać kilku z zaprezentowanych tego wieczoru kolęd:

Przybieżeli do Betlejem:

Wśród nocnej ciszy:

Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko.

Iz 55,6