Rekolekcje charyzmatyczne

Przez Maryję do Jezusa

1 lutego 2020

W dniach 07-09 lutego (piątek-niedziela) odbędą się w naszej parafii rekolekcje charyzmatyczne wraz z modlitwą o uzdrowienie, które poprowadzi Wspólnota Dwunastu pod przewodnictwem o. Marcina Szaforsa ze zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Na zakończenie rekolekcji podczas każdej Mszy św. niedzielnej zawierzymy całą naszą parafię opiece Matki Bożej. Szczegółowy plan rekolekcji dostępny jest na powyższym plakacie.

Jak przyjęliście naukę o Chrystusie Jezusie jako Panu, tak w Nim postępujcie: zapuśćcie w Niego korzenie i na Nim dalej się budujcie

List do Kolosan