Słowo Księdza Proboszcza

Dziękujemy!

24 marca 2020

Drodzy parafianie!

W imieniu własnym jak też wszystkich kapłanów naszej parafii pragnę bardzo serdecznie podziękować Wam za pytania pełne troski o nas, kapłanów. Dziękujemy za wsparcie modlitewne jak też materialne, czy to przez różnego rodzaju produkty czy też przez wpłaty pieniężne na koto parafialne.

Kolejne zarządzenia, wprowadzane by zmniejszać zasięg epidemii, są jak najbardziej konieczne i potrzebne. By nasza łączność modlitewna razem z wami mogła trwać, rozpoczynamy transmisję internetową Mszy św. na parafialnym Facebooku i zachęcamy do wspólnej modlitwy. Niestety trwająca sytuacja powoduje, że utrzymanie świątyni jak również domu plebanijnego staje się z tygodnia na tydzień coraz większym wyzwaniem.

Dziękujemy tym, którzy doskonale to rozumieją i czują potrzebę wsparcia naszej parafii. Proszę wszystkich o modlitwę, a tych którzy mogą, o wsparcie poprzez wpłatę na parafialne konto chociaż niewielkich ofiar. Z góry dziękujemy za wasze zawsze otwarte serca, za waszą miłość i troskę o Kościół i wspólnotę parafialną. Za wszelkie dobro, słowa wsparcia i sympatii składam z serca płynące ogromne Bóg zapłać.

Ks. Maciej

Nr konta: 32 1090 1098 0000 0001 0181 2333

Człowiek jest tęsknotą Boga, jest celem Jego miłości.

św. Augustyn

107 0.20070195198059